O NAS

Jesteśmy firmą z Krakowa, którą tworzą ludzie o blisko 20-letnim doświadczeniu w zakresie kompleksowych usług montażowych, transportowych i spedycyjnych. Jesteśmy specjalistami w montażu i demontażu mebli sklepowych, budowy stoisk targowych, montażu wysp handlowych oraz ekspozycji sklepowych, dystrybucji materiałów reklamowych. Świadczymy również usługi z zakresu serwisu elementów reklamowych (serwis POS i POSM) oraz drobnych napraw oświetlenia. Zajmujemy się transportem krajowym i międzynarodowym. Wykonujemy transporty do krajów Unii Europejskiej. Oferujemy transport na terenie Krakowa i innych miast w Polsce. Organizujemy odbiór i dostawę powierzonych rzeczy, najlepiej jak potrafimy. Dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam mienie zostało dokładnie zabezpieczone podczas transportu i dostarczone na czas.

W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Skontaktuj się z nami. Wycenimy interesującą Cię usługę, odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

CEL

„Rzeczy niemożliwe wykonujemy od razu, na cuda trzeba trochę poczekać…”

MISJA

„Być we właściwym miejscu, o właściwej porze”. Zawsze na czas i z najwyższą starannością realizować powierzone nam zadania.

WIZJA

Chcemy „być w głowach” naszych klientów. Kiedy pomyślą: montaż, serwis lub transport, pomyślą: GBO TIM. Kiedy ktoś bliski zapyta ich o polecenie firmy transportowej, bez wahania polecą nasze usługi! Najwyższa jakość usług montażowych i transportowych to nasz znak rozpoznawczy.