Transport i Montaż stoisk targowych – GBO - Przeprowadzki krajowe, Kraków: mieszkania, biura

Przeprowadzki – firmy, magazyny, mieszkania

Nasza oferta skierowana jest do osób wymagających, dla których najważniejszy jest wysoki standard wykonywanych usług. Specjalizujemy się zarówno w przeprowadzkach osób prywatnych, jak i firm. Organizujemy przeprowadzki mieszkań i biur. Gwarantujemy, że towar o masie 1,5 t i objętości do 20 m3 dotrze w każde miejsce Unii Europejskiej, zaledwie w 24 godziny!

Już nie musicie Państwo martwić się o swoje rzeczy. Zespół naszych profesjonalistów z pewnością Wam pomoże. Nasi pracownicy to ludzie sprawdzeni, starannie dobrani, cieszący się zaufaniem wśród klientów. Są dokładni i skrupulatni, a swoim uśmiechem potrafią załagodzić każdą sytuację konfliktową wynikłą podczas przeprowadzki.

 

Usługi przeprowadzkowe – transport, magazynowanie, montaż i demontaż

Przez lata doświadczeń w dziedzinie przeprowadzek zgromadziliśmy wiedzę dotyczącą niezbędnego sprzętu i wyposażenia. Dysponujemy taborem samochodów przystosowanych do transportu mienia.

Jeśli przeprowadzacie się Państwo i nie macie gdzie przechować swoich rzeczy, chcecie, aby towar został dostarczony w późniejszym terminie z chęcią wyjdziemy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Zapewniamy możliwość przechowania, przeładunków, kompletacji i konfekcjonowania niewielkich partii towaru w naszym strzeżonym magazynie. Każdy towar załadujemy, odpowiednio zabezpieczymy i rozładujemy, a jeśli zajdzie taka potrzeba zorganizujemy dodatkowe pojazdy i pracowników, a wszystko po to, aby byli Państwo zadowoleni.

Nie straszny nam przewóz mebli, RTV, AGD. Zajmujemy się montażem i demontażem mebli, stoisk handlowych, targowych, a nawet wystawienniczych. Transportujemy ciężkie urządzenia i nietypowe towary, jak choćby sejfy, kasy pancerne, pianina, fortepiany i wiele innych.

 

transport towarów

 

Przeprowadzki krajowe

Oferujemy także taxi bagażowe. Zajmujemy się przewozem drobnych rzeczy w dużych i małych ilościach, a nawet ciężkie urządzenia. Działamy nie tylko w Krakowie, ale także innych miastach Polski i Europy.

Przeprowadzamy mieszkania, biura, instytucje, wewnątrz budynków, kilka ulic dalej etc. Organizujemy przeprowadzki do innego miasta w Polsce (Wrocław, Warszawa i in.), a nawet do innego kraju.

 

Przeprowadzki lokalne – Kraków

Oferujemy kompleksowe usługi przeprowadzkowe na terenie Krakowa. Organizujemy przeprowadzki dla firm, a także osób prywatnych.

Zobacz pełny opis referencji przeprowadzki biura Stowarzyszenia WIOSNA


Oferta usługi transportowe
usługi montażowe
Transport Przeprowadzki Montaż - wykorzystywany tabor
Transport Przeprowadzki Montaż POS i POSM Taxi bagażowe Kraków