Transport i Montaż stoisk targowych – GBO - Usługi transportowe i montażowe dla Urzędu Miasta Puławy

Usługi transportowe i montażowe dla Urzędu Miasta Puławy

Gmina Miasto Puławy, jako zleceniodawca zadań z zakresu edukacji przyrodniczej potwierdza, że Michał Ogiński zamieszkały w Krakowie przy ul. Kluczborskiej 5/91 prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą GBO Michał Ogiński wykonywał usługę transportu na trasie Warszawa-Puławy i Puławy-Warszawa, montażu i demontażu wystawy pod nazwą „Parki Narodowe Polski”, a wypożyczonej z Ministerstwa Środowiska ul. Wawelska w Warszawie.

Wystawa prezentowana była w Puławach na terenie Skweru (Parku) Niepodległości przy ul. Al. Królewskiej/ul. Al. Mała w Puławach w okresie od 01 sierpnia 2014 r. do 30 września 2014 r.

Prace zrealizowane zostały w terminie, zgodnie z naszymi wymaganiami i w pełni profesjonalnie. Kontakty z firmą GBO Michał Ogiński z Krakowa przebiegały sprawnie i bezkonfliktowo, a jego przedstawiciele wykazali się dobrą organizacją pracy oraz praktycznym doświadczeniem.

Mamy przyjemność zarekomendować firmę GBO Michał Ogiński jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych i montażowych.

Transport i montaż - referencje - Urząd Miasta Puławy


Oferta usługi transportowe
usługi montażowe
Transport Przeprowadzki Montaż - wykorzystywany tabor
Transport Przeprowadzki Montaż POS i POSM Taxi bagażowe Kraków