Transport i Montaż stoisk targowych – GBO Transport i montaż stoisk | zabudowa ekspozycji sklepowych|kraków

Transport i montaż stoisk – Berkano Expo

Transport i montaż stoisk – Berkano Expo

 BERKANO EXPO Sp. z o.o. to producent kreatywnych rozwiązań POSM – prężna firma działającą od 11 lat na europejskim rynku reklamowym.
Specjalizujemy się w projektowaniu oraz produkcji wysokiej jakości materiałów wspierających sprzedaż oraz nowoczesnych, awangardowych stoisk targowych i galeryjnych oraz systemów wystawienniczych. Na co dzień współpracuje z czołowymi producentami wielu branż z Polski oraz Europy. W naszej pracy liczą się przede wszystkim jakość, rzetelność, terminowość oraz uczciwość. Tylko takie cechy zapewniają długofalową współpracę ze współczesnymi odbiorcami rynku reklamowego.
Firma GBO Michał Ogiński wspiera nas w tych działaniach od samego początku ( blisko 11 lat). Regularnie korzystaliśmy z usług firmy GBO Michał Ogiński w zakresie szeroko pojętych usług:
– montaży oraz demontaży wszelakich oferowanych przez nas produktów,
– obsługi technicznej,
– transportu na terenie Polski oraz Europy.
Firma GBO Michał Ogiński wzorowo wywiązała się z każdej zawartej z nami umowy dbając jednoczenie o zadowolenie nasze oraz klienta na każdym etapie realizacji przyjętego zlecenia łączenie z serwisem gwarancyjnym. Duża elastyczność, zaangażowanie oraz dyspozycyjność uczestników prowadzonych projektów to bez wątpienia cechy, które czynią współpracę z firmą GBO Michał Ogiński satysfakcjonującą i skuteczną.
Wysoko oceniam możliwości tej firmy i chciałbym podziękować jej za dotychczasową współpracę. Mam nadzieję na kolejne lata owocnej współpracy.
 Berkano Expo


Oferta usługi transportowe
usługi montażowe
Transport Przeprowadzki Montaż - wykorzystywany tabor
Transport Przeprowadzki Montaż POS i POSM Taxi bagażowe Kraków